Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Hradište - okres PartizánskeHľadať

18.8.2012-III.ročník vo varení gulášu

18.8.2012-Hradište-III. ročník vo varení gulášu

Partia BUSCH /predčasne zostarnutá mládež/ a Obecný Úrad Hradište uskutočnili III.ročník súťaže vo varení gulášu. Starosta obce Ing.Kubačka Pavel a hlavný organizátor,komentátor,a sprevádzateľ celého podujatia pan Podolinský Jaroslav zahajujú súťaž.

organizátor súťaže Jarko Podolinský

jeden z organizátorov súťaže, Jarko Podolinský

pohoda,klídek a tabáček..

už to začalo

Autor: Ľuhomír F

Autor: Ľubpmír F.

Tonko Šiška -gulášfest Hradište 20122012

Tonko Šiška -gulášfest Hradište 2012

smäd je strašná vec-gulášfest Hradište 2012

varí Jožka Kňazová-gulášfest Hradište 2012

varí Jožka Kňazeová-gulášfest Hradište 2012

Milanko Kňaze si(sa) vetrá gulášfest Hradište 2012

Milanko Kňaze si(sa) vetrá- gulášfest Hradište 2012

o kvalite navarených gulášov sa dozvedelo aj zahraničie-gulášfest Hradište 2012

gulášfest Hradište 2012

súčasťou kultúrneho programu gulášfestu bola ukážka hasenia ohňa historickou striekačkou z roku 19.? a hasenie smädu.

hasič Marianko Kližan a jeho rázny povel, do ri... čo je stou vodou!

hasič Marianko Kližan a jeho rázny povel, do ri... čo je s tou vodou!

ukážka hasenia historickou striekačkou gulášfest Hradište 2012

záujem o naších hasičov a ich hasenie bol až z ďalekéj Číny.-gulášfest Hradište 2012

aj Africká Zambia sa snaží nadviazať kontakty. No zdá sa že to nebude ľahké jednanie.

..a zábava pokračuje-gulášfest 2012

Položky 1-40 z 53